Hacı Bayram-ı Veli Cami

DEMFAST UV-C Zemin Cihazı’nın, Hacı Bayram Veli Cami’nde kullanımına başlandı. 
İlk defa Ankara’da bir camide kullanımına başlanan cihazımızın zemin uygulamaları başarı ile sonuçlanmaktadır.

Ayasofya Cami

DEMFAST UV-C Zemin Cihazı’nın, Ayasofya Cami’nde kullanımına başlandı. 
Cihazımızın İstanbul’da farklı mekanlarda kullanımı devam etmektedir. 

Milli Savunma Bakanlığı

Demfast UV-C cihazlarımız Milli Savunma Bakanlığı’nda kullanılmaya başlandı.

İslam Medeniyetleri Müzesi

Yaklaşık 5 dakika sürede 15 metrekareden fazla alanı dezenfekte edebilen DEMFAST UV-C Zemin cihazı, İslam Medeniyetleri Müzesi’nde kullanılmaya başlandı.

Büyük Çamlıca Cami

DEMFAST UV-C Zemin Cihazı’nın, Büyük Çamlıca Camii’nde kullanımına başlandı. Uygulama esnasında zemin cihazına ilgi yoğundu.

13.Uluslararası Cami ve Yapı Ekipmanları Fuarı

13. Uluslararası Cami ve Yapı Ekipmanları Fuar, 26-29 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Demfast PRO UV-C ve Demfast UV-C Zemin Cihazlarımızla fuardaki yerimizi aldık. Dünyanın ilk ve tek Sağlık Bakanlığı kayıt belgeli Zemin cihazımız fuarda yoğun ilgi gördü.

IDEF 2021 Fuarı

IDEF 2021, 15’inci Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, 17-20 Ağustos 2021 tarihlerinde arasında, T.C. Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde İstanbul TÜYAP merkezinde gerçekleşti. KBRN Savunma TİM’İ ve Platformunda da yer alan firmamız, Demfast PRO UV-C Cihazımız ile Milli Savunma Bakanlığı fuar standında katılımcı olarak yer almıştır.

Demfast PRO UV-C Cihazı Sağlık Bakanlığı Kayıt Belgesini Aldı

Ülkemizde tek, dünyanın da en güçlü cihazı olan, tasarım, Ar-ge ve üretimi bize ait olan yerli ve milli DEMFAST PRO UV-C Cihazı, Sağlık Bakanlığı Aktif Madde İçermeyen Biyosidal Ürünler Tebliğinde istenen tüm testlerden geçerek Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından belgelendirilmiştir.

Demfast UV-C Zemin Cihazı Sağlık Bakanlığı Kayıt Belgesini Aldı

Dünyanın ilk ve tek Demfast UV-C Zemin Cihazı, Sağlık Bakanlığı Aktif Madde İçermeyen Biyosidal Ürünler Tebliğinde istenen tüm testlerden geçerek Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından kayıt altına alınarak belgelendirilmiştir.